Poděkování za Tříkrálovou sbírku 2021

Charita Veselí nad Moravou srdečně děkuje všem dárcům, kteří přispěli v letošní Tříkrálové sbírce. Je nám líto, že letos nemohli koledníci osobně přinést požehnání do Vašich domovů. Věříme, že tato zvláštní doba pomine, dá-li Bůh, a příští rok se již osobně s koledníky setkáte. Ujišťujeme Vás, že jsme Vám nablízku i v této nelehké covidové době a díky Vašim dobrým skutkům můžeme i nadále pomáhat nemocným a potřebným.

Děkujeme, že jste začali nový rok dobrým skutkem! Vždyť: „Každý ať dává podle toho, jak se ve svém srdci předem rozhodl, ne s nechutí ani z donucení, vždyť radostného dárce miluje Bůh.“ (2Kor. 9,7)

Ve farnosti Velká nad Veličkou se celkem vybralo 23 043,- Kč a ve farnosti Javorník 14 920,- Kč.

Upřímné Pán Bůh zaplať!

Podrobné informace jsou na nástěnce vzadu v kostele sv. Máří Magdaleny ve Velké nad Veličkou.

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments